Loading...
BESKID SĄDECKI - Dwie Doliny Zabawy

Dwie Doliny Zabawy

MAGICZNY KONCERT Ani Brody oraz warsztaty z robotyki z LEGO EDUCATION podczas 3 weekendu festiwalu Dwie Doliny Zabawy KRAINA T.I.B.O

Przybądźcie do nas koniecznie w kolejny, letni, festiwalowy weekend do kolorowej KRAINY T.I.B.O. w Wierchomli gdzie będziemy znów Tworzyć, Inspirować, Bawić się i Odkrywać swoje talenty.

Znów w Wierchomli na wszystkie dzieci czekać będzie fantastyczna przygoda w krainie wyobraźni. Będą atrakcje w strefie gier planszowych, kiermasz literatury dziecięcej, designerskie zabawki, strefa sportu, rodzinny piknik z pysznym jedzeniem oraz konkursy z mnóstwem nagród do rozdania.

Zapraszamy do Krainy T.I.B.O. w Hotelu Wierchomla, gdzie będziemy wspólnie Tworzyć, Inspirować, Bawić się i Odkrywać.


Skrócony schemat imprezy;

2 sierpnia (piątek) od godziny 14.00 oraz 4 sierpnia (niedziela) od godziny 10.00 festiwal Dwie Doliny Zabawy zorganizowany przez Hotel Wierchomla i Projekt Mama otwiera ponownie swoje bramy!

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Ani Brody zatytułowany ``Piosenki do Zabawy``inspirowany wierszami dla dzieci.

Koncerty Ani są zawsze niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju - pełne wdzięku i magii instrumentów oraz czarodziejskiego białego głosu . Artystka śpiewa w akompaniamencie cymbał.

Po koncercie odbędą się warsztaty z robotyki z Lego Education dla różnych grup wiekowych, zapraszamy na nie dzieci od 4 roku życia.

Więcej informacji na www.wierchomla.com.pl