Loading...

Kontakt

Kontakt

Bezpośredni kontakt:

e-mail: kontakt@beskidsadecki.eu


Wysyłanie zdjęć do galerii:


Zachęcam do przesyłania materiałów fotograficznych, opisowych itp. dotyczących Beskidu Sądeckiego z andotacją o zgodzie na opublikowanie materiałów.

Dziękuję wszystkim miłośnikom Beskidu Sądeckiego.


Prawa Autorskie



Część tekstów, fotografii oraz innych plików multimedialnych wykorzystywanych na stronie pochodzi z przepastnych czeluści ogólnoświatowej sieci Internetu i stanowi dziedzictwo oraz dorobek tysięcy bardzo często bezimiennych osób, które napisały / narysowały / zrobiły zdjęcie / fotomontaż / prezentacje czy też inne rzeczy po to by zainteresować swoich znajomych. Pokazuję je moim znajomym, czyli Wam. Kontynuuję tym samym łańcuszek dobrej woli pozostawiając oryginalnym autorom ich prawa autorskie, a w przypadkach kiedy ich znam umieszczam zawsze odpowiednią adnotację i staram się otrzymać zgodę na publikację.

Dokładam wszelkich starań, aby umieszczane materiały zaspokajały prawa autorskie ich właścicieli, ale zdaję sobie sprawę, że mogą zaistnieć przypadki, kiedy tak nie będzie - proszę wtedy o kontakt - w celu wyjaśnienia sprawy, uzyskania zgody na publikację lub usunięcia zamieszczonych na stronie materiałów.





Jeśli uważasz, że w którymś miejscu strony www.beskidsadecki.eu zostały naruszone prawa autorskie, prześlij mi:

Link do strony internetowej lub inną informacją stanowiącą dowód, że materiały o których mowa, mają ograniczone prawa autorskie
Adres do materiału gdzie te materiały się pojawiły
Swoje imię, nazwisko i kontakt.
Oświadczenie, że wymienione użycie materiału nie jest autoryzowane przez właściciela praw autorskich, jego agenta lub prawo i że działasz w dobrej wierze.
Oświadczenie, że wszystkie podane przez ciebie informacje są zgodne z prawdą i że jesteś właścicielem własności intelektualnej albo jesteś uprawniony do jej reprezentowania w imieniu właściciela.

Jak tylko otrzymam od Ciebie te informacje, podejmę szybkie kroki w celu uregulowania tych praw i usunę te materiały.