Loading...
BESKID SĄDECKI - Off Road Adventure - przygoda z offroadem Grupa 4x4 Beskid Sądecki

Off Road Adventure 20-21 lipca Beskid Sądecki

impreza ma charakter offroadowej turystyczno-nawigacyjnej zabawy. Skierowana jest do załóg najlepiej rodzinnych. Przygotowana przez nas trasa wiedzie z Nowego Sącza, przez Rytro, Piwniczną Zdrój do Andrzejówki, gdzie mamy bazę noclegową. Drugiego dnia przemieszczamy się przez Muszynę, Krynicę Zdrój, Łabową - wracając do Nowego Sącza. Poruszamy się wytyczoną trasą, drogami o zróżnicowanej nawierzchni: asfaltowe, gruntowe, polne, leśne itp. Na trasie przejazdu znajduje się wiele punktów widokowych, liczne zabytki i inne atrakcje turystyczne.

Pragniemy podkreślić iż impreza organizowana jest w celu szeroko rozumianej popularyzacji sportu i turystyki motorowej, szczególnie offroadowej, promowania aktywnego wypoczynku oraz szerzenia i pogłębiania wiedzy historycznej i krajoznawczej o regionie. Jednocześnie doskonalimy i podnosimy umiejętności jazdy i kwalifikacje oraz promujemy bezpieczeństwo w ruchu drogowym i kulturę motoryzacyjną.

Wytyczone trasy terenowo - turystyczne, będą możliwe do pokonanie niezmodyfikowanym samochodem terenowym lub SUV-em z napędem 4×4. Przejazd będzie realizowany według wskazań książki drogowej (road booka) przygotowanej przez organizatora. Zapraszamy miłośników jazdy terenowej, a także tych którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki, a raczej kilometry na bezdrożach.

Skrócony schemat imprezy;

Dzień pierwszy - około dziewiątej startujemy z Nowego Sącza, przewidywany czas przejazdu do bazy noclegowej około pięć - sześć godzin, z przerwą na pieczenie kiełbasy. Po drodze realizujemy punktowane zadania z książki drogowej, zwiedzamy zabytki, docieramy do punktów widokowych. W bazie noclegowej czeka na nas obiad i dalsza część zabawy - zadania konkursowe. Wieczorem integracja przy grillu.

Dzień drugi - śniadanie do godziny dziesiątej, później wyjazd w drogę powrotną do Nowego Sącza, przez Muszynę, Krynicę, Łabową. Po drodze realizujemy zadania przewidziane na ten dzień. Planowany przyjazd do Nowego Sącza około godziny piętnastej - tu czeka na nas obiad. Oficjalne zakończenie imprezy z ogłoszeniem wyników i wręczeniem dyplomów, pucharów przewidziane na godzinę siedemnastą.Więcej na www.grupa4x4.pl

Zgłoszenie - http://www.grupa4x4.pl/pliki/pdf/formularz-ora2013.pdf

Regulamin - http://www.grupa4x4.pl/pliki/pdf/regulamin-ora-wersja-i.pdf

Zgłoszenie >>>>>>> wypełnij i wyślij na biuro@grupa4x4.pl